Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Ti S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti ku je ku po fle
ke ke mar ne endrren tende
ke genjen ti tani
cfare po thur ne mendjen tende

une e di ti se di
se sa vlen nje dashuri
une e di ti se di se ne bot sje vetem ti

Ref
Ti se di si reh nje zemer
ti se di ne ke nje emer
ti se di ceshte dashuria
ti se di te pret vetmia


Ky tekst u dërgua nga  angela


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 06/02/2010


Mira Janji - Ti S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S'e Di".
3. Video është e këngës "Ti S'e Di", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0