Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Mos E Ngacmo Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mos e ngacmo zemren
qe nuk dua ta lendoj
mos me kerko falje
se e jona perfundoj
2.
REF
Ti je thera e dashnis
edhe zjarri lumturis
ti je gzimi tjeter kujt
fjala jote me spi uje
2.
fjala e embel me spi uje.

pranvera kaloj
vjen nje vit i tjeter
2.kujtimet na mbesin
vetem si nji leter.

Ky tekst u dërgua nga Gesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 22/04/2009


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0


Mira Janji - Mos E Ngacmo Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Ngacmo Zemren".
3. Video është e këngës "Mos E Ngacmo Zemren", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.