Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Luhet Vallja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lumja nena lumja
per diten e bardhe
jane mbledh mehalla
te na jane tuj ardh

te na jehon kenga
te na bjer tupani
luhet vallja shqipe
larg i nihet zeni

reff..
Kush po i jep valles shyret
cika te reja si sherbet
mes te oborrit lujn me qejf
sillet vallja kendojn me def

sa her bejna dasem bejna atmosfer
jemi zemermir kujt si bejna sher
dasmat vet nuk behen vallen se fillojna
sa po te vijn shoqnia venin pesh e cojna.


Ky tekst u dërgua nga  Burimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 22/04/2009


Mira Janji - Luhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luhet Vallja".
3. Video është e këngës "Luhet Vallja", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0