Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Rastesisht Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rastesisht te kam pare
aty ku rrinim bashke
por tani tjeter kush
po te puth plot afsh

Tash ajo i shijon
buzet qe me vrane
edhe pse asnje jave
si ka qe ne u ndame

Mpaske dashur per nje dite
mpaske dashur per nje nat
sepse je nje i pashpirt
qe me vret cdo dite nga pak

Cdo minut qe kalon
me duket sa nje vjet
skam fuqi as te shikoj
sesi asaj i flet


Ky tekst u dërgua nga  blerimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 09/05/2013


Mira Janji - Rastesisht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rastesisht".
3. Video është e këngës "Rastesisht", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0