Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde" kënduar nga Mira Janji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lion - Hajde

REF.:
Hajde ti me mu hajde hajde
ti me mu zemer hajde ti me mu NA NA.
Ti snun mi harru senet qe i kem kalu
Na dy qe i kem kalu NA NA.
Je tu xhelozu
Ski nevoj me xhelozu
Veq per  ty jom tu menu vallah
Ti don mem tranu
Kur pot shof do mem tranu
Kur pot shof do mem tranu JA JA.

ski pse mu largu ski pse mu larguuu...
JA JA JA JA JA...
duhesh mu afru sbon me hezituuu...
JA JA JA JA JA...

kur pom sheh me tjera je tu xhelozu...
se kom une fajin ti e ke fillu...
do me dominu po jom tu dominu...
nuk ki ku me shku prap e bon me mu...

Un tjera s shoo...
Mos e teproo.o...
Veq ty tkom njoo...
Shkojna kudoo.o...


REF.:
Hajde ti me mu hajde hajde
ti me mu zemer hajde ti me mu NA NA.
Ti snun mi harru senet qe i kem kalu
Na dy qe i kem kalu NA NA.
Je tu xhelozu
Ski nevoj me xhelozu
Veq per  ty jom tu menu vallah
Ti don mem tranu
Kur pot shof do mem tranu
Kur pot shof do mem tranu JA JA.

Mi mi... corazona
zemra osht e madhe sa
komplet amazona Ja...
un nuk e di a po kuptona
e dhezi ni spllif edhe jo po menona Na...
ty nuk tkisha ndrru as me miliona
Ngom edhe 1her edhe nese sdurona ja...
sa her jena bashk po nxehet zonna
je ti super hott ti per mu je ikona ja...

///////////

Un tjera s shoo...
Mos e teproo.o...
Veq ty tkom njoo...
Shkojna kudoo.o...

REF.:
Hajde ti me mu hajde hajde
ti me mu zemer hajde ti me mu NA NA.
Ti snun mi harru senet qe i kem kalu
Na dy qe i kem kalu NA NA.
Je tu xhelozu
Ski nevoj me xhelozu
Veq per  ty jom tu menu vallah
Ti don mem tranu
Kur pot shof do mem tranu
Kur pot shof do mem tranu JA JA.

Enca - Hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde,
Hajde ti hajde,
Mos u bo merak
Hajde ti hajde

Kush jem na e din,
Shkelqejm ne erresira
e bojm dit cdo nat
mushem plot, merrem me te mira
ose lejem rehat
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

Uh so me like it
baby so fine’ah
gimme a sign-ah
I dressed in designer
Uh so me like it
Baby so me drop it
Drop it, me nah stop it
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

uuu uuu...
uuu uuu...

Sara Rexhepi - Hajde

sot po du problemet mi haru
jom gati me dal edhe cikat jon me mu
sa ma mir mu dok ma mir ejj femnat tjera majn inat
sa ma mir mu dok ma mir ejj tjerat skan rendesi

Refreni:
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac

vec per mu kjo nat osht vec per mu
mu asnjo sm ndal nese veten nuk e du
naten von naten von ejj
edhe vemendjen te ne e majn
naten von naten von ejj takat ndor i majn

Refreni:
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac 2x

Më shumë këngë me këtë titull:


Renditja: Top 200
Publikimi: 26/05/2014Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente mbi këtë këngëMira Janji - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.