Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Të Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Të ndjej aromën unë ty çdo çast
të ndjej unë pranë
të ndjej unë hapat ngado që ti shkon
drejt meje ti nis dhe vjen
më puth në çdo sekondë
të lutem mos mu largo
dua unë këtë ndjesi
ta kem, ta kem kaq pranë

REF:
Puthjen time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
dorën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem, wooo
zemrën time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
jetën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem
I give you my life

Të ndjej aromën unë ty çdo çast
të ndjej unë pranë
të ndjej unë hapat ngado që ti shkon
drejt meje ti nis dhe vjen
më puth në çdo sekondë
të lutem mos mu largo
dua unë këtë ndjesi
ta kem, ta kem kaq pranë

REF 2x:
Puthjen time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
dorën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem, wooo
zemrën time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
jetën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem
I give you my life


Ky tekst u dërgua nga kidaMira Janji
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/05/2014


Mira Janji - Të Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndjej".
3. Video është e këngës "Të Ndjej", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0