Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mira Janji - Mon Amour

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mon Amour".
3. Video është e këngës "Mon Amour", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mira Janji - Mon Amour  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

12/04/2016

2016-04-12T17:04:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mon Amour" kënduar nga Mira Janji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mira Janji i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lannex - Mon Amour

Dashnia jon si seriale
Pse po na ndajn kto dete e male
Boj shum per ty se dashnia e madhe
Per ty vdes se ndjenjat mi ngjalle
Te un shum vlen edhe fjalt vlejn
Amo kur t shoh asht tjeter ndjenj
Per mu t folin keq amo t rrejn
Du me ik me ty e mo sun na gjejn
Kur jena bashk si me pi mariuna
Une per ty shkeli edhe mi xhama
Kur vjen puna edhe vrana
Zemer lej ca folin ato shejtana
Ti bon drit si hana
E prej teje s ndana
Une veq me ty mana
Ti e din un e ti kena bo shum gjona
Zemer ta du qat t keshmen
Per mu je e paprekshme
Saher t shoh je e heshtme
Smuna mu nda se dashnia e pavdekshme
Sum vjen marre para krejtve t thirri queen
Se une t du zemer pasha perinin
E di sonte pom nin
E prej emocionit lotet pot bin

Jam i pendum shum i provum
Po me ty kejt u harrun
Erdhe ti t kqijat iken
E me ty lot kurr spiken
Ki karakter moral kto jam mbi t gjitha
Sun na ndajn se bashk jena ngjit na
Sjena rrit bashk amo bashk do vdesim
Bashk tu fol e celim mengjesin
O nono beji kurr skam met lon
Un nuk to lo ty bejb as per miliona
Çka do qe na vjen nuk dorzona
Jom i bekum me ty nuk boj lojna
O bejbi kurr skam met lon
Un nuk t lo ty bejb as per miliona
Çka do qe na vjen nuk dorzona
Jom i bekum me ty nuk boj lojna

Zemer ta du qat t keshmen
Per mu je e paprekshme
Saher t shoh je e heshtme
Smuna mu nda se dashnia e pavdekshme
Sum vjen marre para krejtve t thirri queen
Se une t du zemer pasha perinin
E di sonte pom nin
E prej emocionit lotet pot bin

Poni - Mon Amour

Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Zgjate Doren Zgjate, Për Ty Jam Këtu
Je Ai Qe Dua, Zemër T'Kam Tatoo
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour

Zemër Po Vjen Vera, A Po Shkojm Diku?
Si Herat e Tjera, Vetëm Ti Dhe Un
Zemër Po Vjen Vera, A Po Shkojm Diku?
Si Herat e Tjera, Ndoshta Në Malibú

Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Zgjate Doren Zgjate, Për Ty Jam Këtu
Je Ai Qe Dua, Zemër T'Kam Tatoo
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Zgjate Doren Zgjate, Për Ty Jam Këtu
Je Ai Qe Dua, Zemër T'Kam Tatoo
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour

Me Ty Dua Të Ngjitem Lart Në Qiell,
Lart Dhe Më Lart Se Kulla Eiffel,
Lart Dhe Më Lart Se Kulla Eiffel
Me Ty Zemër, Me Ty,
Nga Nga e Hëna Deri Në Të Djel

Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Zgjate Doren Zgjate, Për Ty Jam Këtu
Je Ai Qe Dua, Zemër T'Kam Tatoo
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Zgjate Doren Zgjate, Për Ty Jam Këtu
Je Ai Qe Dua, Zemër T'Kam Tatoo
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour

Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour
Zgjate Doren Zgjate, Për Ty Jam Këtu
Je Ai Qe Dua, Zemër T'Kam Tatoo
Hajde Hajde Hajde, Mon Mon Amour

Lind Islami - Mon Amour

Kam disa dite qe mendoj
Per ate nate ku
Ne parisin e ftohte,ne lagjen latine festohej
Une nje i huaj i ri
Nuk dija se si
Perfundova atje,ndoshta metroja u mbyll

Dhe u ndala ne cast,doren ma kapi nje vajze
Me terhoqi te shkoj,qe te kerceja,me tha

Ref:

Mon amour,ckado ndodhe do te mbetet ketu
Si parfum,neper trupin e ngrohte
Mon amour,jo nuk dua kete rast qe ta humb
Sdi se kur,nata do te mbaroje

Sdo ta harroj jo shikimin e saj
As ate fustanin e bardh
Qe ne trupin zeshkan,
Format ja nxirrte ne pah
Prap peshperiste
Fjale ne frengjishten
E miksuar me gjuhen e origjines nga vinte

Ndodhi si me magji,nje dashuri ate nate
Dhe nuk doja tja di,se nuk do shihja me prap

Ref:

Mon amour,ckado ndodhe do te mbetet ketu
Si parfum,neper trupin e ngrohte
Mon amour,jo nuk dua kete rast qe ta humb
Sdi se kur,nata do te mbaroje

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet