Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Lote Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O yll që del nga berija
Zarik dja nje djale i ri
Shkove ne brigatn e pare
Luftove me trimeri 2x

Zarik snaj priste piqiri
Or qe t'na dilje kaq i miri
Soje trimi gjuha bilbili
Lare me uje floriri 2x

O Zarik o yll i shquar
Mbi armiq bere kerdin
O myzeqar i nderuar
Dhe jeten per shqiperin 2x

Zarik snaj priste piqiri
Or qe t'na dilje kaq i miri
Soje trimi gjuha bilbili
Lare me uje floriri 2x

Derija se qan Zarikun
Por i kendoj trimerine
O Zarik trimi me flete
Me gjak shkrove historine 2x

Zarik snaj priste piqiri
Or qe t'na dilje kaq i miri
Soje trimi gjuha bilbili
Lare me ujë floriri 2x


Ky tekst u dërgua nga RinaldaMira Janji
Publikimi: 24/07/2017


Mira Janji - Lote Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lote Dashurie".
3. Video është e këngës "Lote Dashurie", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0