Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mira Kala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Mira Kala është një këngëtare. Mira Kaloshi (bashkim i dy germave nga mbiemri i babait dhe i nenes se saj) ka lindur ne Diber. Ajo ishte 5-6 vjeç kur prinderit e saj bashke me dy femijet e tyre emigruan ne Belgjike. Eshte vleresuar shume per talentin e saj, duke u cilesuar si nje artiste me te ardhme te sigurt. Perveç teksteve te kengeve, asaj i pelqen te shkruaje edhe kolume, te cilat i publikon ne Web Faqen e saj zyrtare. Nje nga shkrimet e saj me te spikatura eshte "De zoek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anjeza Bicaku

Tina (Eglantina Bushkashi)

Meri Petoshati Sula

Graciela Marku

Elisa Kalaj

Eriselda Hadri

Aurora Baku

Eva

Jona Jasimi

Laura Lila


Tags: Mira Kala, Mira Kaloshi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet