Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mira Meziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Mira Meziu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Prill 2015, Mira publikon videoklipin "Baby Boy". Më datë 31 Maj 2017, Mira Meziu publikon videoklipin "Jo Nuk E Ki Lehte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lori Delhysa

Deborah Xhako

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Enki

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Bora Zemani

Tags: Mira Meziu, Mira


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet