A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Miradije Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Sopije 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Miradije Aliu është një këngëtare e njohur. Miradija lindi në fshatin Sopijë të komunës së Therandes (ish-Suharekë). Pesë vitet e para të shkollës fillore i kreu në fshatin e lindjes, kurse tre të tjera dhe shkollimin e mesëm në Therandë në drejtimi: Matematiko Programer, pastaj shkollimin e lart e vazhdoj në Universitetin e Prishtinës në Fakultetin ekonomik, të gjitha këto i kaloj me sukses të plot. Sot jeton në Prishtinë së bashku me bashkëshortin e saj Skënder Bajramin dhe dy dj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sadete Shkodra

Antigona Rustolli

Antigona Sejdiu

Fikrije Lushaku

Lora Braha

Sherife Sherifi

Odeta Katundi

Alisa Baraku

Vera Laçi

Drita D'avanzo


Tags: Miradije Aliu

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019