Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Perse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ne u ndam për nje fjal
Oh dhe ti ike, dalë-ngadale
Eh s'u ktheve më tek une
Me le vetem, te pa gjume
Te gjithë njerzit bëjne qudi
Oh, si u ndame ne të dy
Dhe as unë se kuptoj
Oh, e trishtuar vetem lotojë

Pse oh zemer mban mëri
Pse kur digjesh në dashuri
E q'na duhet kush ka faj
Eja të puth në krahe te mbaj


Miranda Hashani - Perse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse".
3. Video është e këngës "Perse", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0