Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Ne Shkoder Te Vishe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Shkodra ka plot dashuri,
gaz e brenga në fshehti,
por unë të kam dashtë ty.

Shiu mbi liqen piklon;
vet e di çfarë më mundon,
djem e vajza kur festojnë.

[Refreni]
E të them kujto, vjen ajo që shkon,
kush të deshi prap të do.
Afër meje në Shkodër të vish,
eja shpirti im.

Ah ujë i mjerë,
mbi liqen kur kthen.
Shi i dimrit
që aq fort të desha ty në verë.

E mos harro, në Shkodër të vish,
si flaka me zjarrin
gjithë jetën ti të rrishë.

[Refreni]


Ky tekst u dërgua nga Yllka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Ne Shkoder Te Vishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Shkoder Te Vishe".
3. Video është e këngës "Ne Shkoder Te Vishe", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0