Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Miranda Hashani - Ëndrra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndrra".
3. Video është e këngës "Ëndrra", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miranda Hashani - Ëndrra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

04/05/2012

2012-05-04T14:02:35+00:00Po shikoja një ëndërr t’bukur,
Sikur në buz’ ti më puthe,
M’u bë vetja por si flutur,
E rrija me ty, oh lule,
M’u bë vetja por si flutur,
E rrija me ty, oh lule.

Atë ëndërr do t’a bëja,
Që të ishte shumë e gjat’,
Le të ishte ëndërr dhe jeta,
Vetëm ty të kisha pran’,
Atë ëndërr do t’a bëja,
Që të ishte shumë e gjat’,
Le të ishte ëndërr dhe jeta,
Vetëm ty të t’kisha pran’.

Në mesnat’ kur syt’ i hapa,
E pash’ un’ veten të vetmuar,
E papritur s’di pse qava,
Ëndrra më kish tradhtuar,
E papritur s’di pse qava,
Ëndrra më kish tradhtuar.

Atë ëndërr do t’a bëja,
Që të ishte shumë e gjat’,
Le të ishte ëndërr dhe jeta,
Vetëm ty të kisha pran’,
Atë ëndërr do t’a bëja,
Që të ishte shumë e gjat’,
Le të ishte ëndërr dhe jeta,
Vetëm ty të t’kisha pran’.


Ky tekst u dërgua nga  LRamadani
Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet