Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Miranda Hashani - Rajmond  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2016

2016-12-03T14:40:20TI BUZEQESH ME IRONI
KUR TE THEM SE TE DASHUROJ
DHE E QUAN CMENDURI
KUR UNE DASHURI T'KERKOJ

RAJMOND O MOND
PERSE VALLE TI ME TURTURON
NESE NUK ME DASHURON
PSE ME BEN QE TE SHPRESOJ

NDOSHTA SJAM VERTET PER TY
NDAJ MUNDOHEM TE TE HARROJ
PO SI NDAL TI ATA SY
QE EDHE NE ANDER TE PROVOKOJN

RAJMOND O MOND
PERSE VALLE TI ME TURTURON
NESE NUK ME DASHURON
PSE ME BEN QE TE SHPRESOJ


Ky tekst u dërgua nga BEKIM FERA
Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet