Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Miranda Hashani - Vaji I Nuses  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/12/2016

2016-12-03T13:40:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vaji I Nuses" kënduar nga Miranda Hashani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vjollca Buçaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

dola n'bashqe po lotoj.
nen hijen e thanes une neser nuse shkoj po ndahem prej nanes .a po digjet zemra imeeeeeeeeee qysh me lan familjen time.digjet digjet zemer shkretaaaaaaaaaa n'shpi te huj qysh kalon jeta. ori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e ran me duket ajo vell.mori nane imja nane nesr kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se ka met lane lot ne faqe spo me teren mu.
rriten vashat dhe ni dit bohen per nusni i lan nanat qe i kan lind shkojn ne tjeter shpi ..ah po digjet zemra imeee qysh me lan familjen time..digjet digjet zemra shkreta nshpi t'huj qysh kalon jeta..mori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e rand me duket ajo vell.mori nane imja nane neser kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se kam met lane lot ne faqe spo me teren muuuuuuuuuuuuuuuu..............mori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e vshtir me duket ajo ver.mori nane imja nane neser kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se kam met lane lot ne faqe spo me teren muuuuuuuuuuuuuuuu..............Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet