Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Miranda Hashani - Goce Po Te Pres  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2015

2015-12-10T14:03:20

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goce Po Te Pres" kënduar nga Miranda Hashani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Miranda Hashani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet