Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Ne Ballkon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne ballkon o ta pash shtatin
Ishe tuj qellu sahatin
Ne ballkon o ta pash shtatin
O Ishe tuj qellu sahatin

Taj sahatin e qellove
Une te veta sa osht s’me kallxove
Taj sahatin e qellove
Une te veta sa osht s’me kallxove

Kur te thash me dal ne bahqe
Dy pike loti mrrodhen ne faqe
Kur te thash me dal ne bahqe
O dy pik lot me ran ne faqe


Ky tekst u dërgua nga Drita Bekteshi

Miranda Hashani - Ne Ballkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ballkon".
3. Video është e këngës "Ne Ballkon", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0