Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Doli Goca Ne Penxhere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


per me pa se kush po vjen
po na vjen nje djale beqar
zemren time ma ka marre

Doli goca ne penxhere
per me pa se kush po vjen
po na vjen nje djale beqar
zemren time ma ka marre

ojojojoj lale ojojoj oj lale

kujtova se binte shi
ata ishin lotet e mi
ojojoj oj lale ojojojoj oj lale kujtova
se binte shi ata ishin lotet e mi

ndoshta jam dhe fukara
por nuk blihem me para
mos ma ki moj me hile
sa me don moj kurre s'ma the

ndoshta jam dhe fukara
por nuk blihem me para
mos ma ki moj me hile
sa me don moj kurre s'ma the

ojojoj oj lale ojojoj lale
kujtova se binte shi
ata ishin lotet e mi

ojojoj oj lale ojojoj lale
kujtova se binte shi
ata ishin lotet e mi


Miranda Hashani - Doli Goca Ne Penxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doli Goca Ne Penxhere".
3. Video është e këngës "Doli Goca Ne Penxhere", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0