TEKSTESHQIP

Miranda Hashani
Po Te Pres
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Pres" kënduar nga Miranda Hashani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.