Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Miranda Kondakçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Miranda Kondakçi është një këngëtare. Më datë 20 Korrik 2017, Miranda Kondakçi publikon videoklipin "Egoist"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Monika

Albana Kastrati

Bruna (Popullore)

Fatima

Jela

Monika Trungu

Ola Bakalli

Ada Hoxha

Diola

Renata

Tags: Miranda Kondakçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet