Mirela Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Përmet 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Mirela Ibrahimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elona Cenaj

Irma Marku

Dori Hibroj

Klarita Shuli

Neta Doko

Rajmonda Ademi

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Ertea Veis

Sidorela Zeqaj


Tags: Mirela Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë