Mirgen Zela
Mirgen Zela

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Kukes Shqipëri
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Mars 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Mirgen Zela është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Lindi me 05 Mars 1998 ne Kukes. Më datë 27 Nëntor 2020, Vis Shupli & Mirgen Zela publikojnë videoklipin "Gurbeti", në bashkëpunim me Fatty. Më datë 26 Dhjetor 2020, Mirgen Zela & Visi Meçi publikojnë videoklipin "Rinia Pa Frena". Teksti i këngës u shkrua nga Sami Aliu. Më datë 31 Korrik 2021, Mirgen Zela & Vis Meçi publikojnë videoklipin "O Kurbet Ti Qofsh Mallku". Muzika e këngës u punua nga Rexhep Kuqi & Ervis Meçi, ndërsa teksti u shk...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1