TEKSTESHQIP

Mirgen Zela
Kushtuar Dritan Mjeshtrit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kushtuar Dritan Mjeshtrit" kënduar nga Mirgen Zela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky produkt muzikor erdhi i finalizuar online i përpunuar shumë bukur edhe me videoklip, produksioni i të cilit është krijuar nga Domi Production. Ky videoklip u publikua me datë 21 Nëntor 2021. Autor i muzikës është vetë këngëtari, teksti u shkruajt nga Nikoll Dedaj, ndërsa orkestrimi është shkruar nga Alfred Qemalja.