Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Miri Kamzes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Miri Kamzes është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 20 Korrik 2012, Linda Kulla publikon videoklipin "Do T'na Ndaj Veç Zoti", në bashkëpunim me Miri Kamzes. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 19 Dhjetor 2012, Miri Kamzes publikon videoklipin "Bota Ime Je Ti". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 25 Mars 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Marseli

Ilir Tironsi

Soni I Vogel

Fatmir Sula

Sulltan Hajolli

Artur Qerimi

Hysen Trubareva

Skender Buzoli

Mursel Murseli


Tags: Miri Kamzes

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet