Më mbaj mend (për 1 muaj)


Miriam Cani - Pergjithmone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pergjithmone".
3. Video është e këngës "Pergjithmone", por nuk këndohet nga Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miriam Cani - Pergjithmone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  118

Komente

2 🔥

15/03/2013

2013-03-15T08:32:51+00:00Si një pikë shi
Në qiellin gri
Një zemër streku
Kërkonin sytë e mi
Dhe mbeta unë
zhytur në gjumë
Prita një copëz diell
Asgjë Asgjë më shumë
Dhe pernjëherë
Ti ret i largove
Ëngjëll më mungon
Më mungon
Shkove por pranverën dhurove
Përgjithmonë
Përgjithmonë
Dhe nëse ndihem në vetmi
Ti rikthehesh persëri
Edhe një herë
Edhe një herë
Të më duash dhe një herë
Si dikur..
Në gjysmë dritë
isha dikur
Përgjoja fantazitë
Por nuk guxoja kurrë
Përnjëherë ti ëndrrat rizgjove
Ëngjëll më mungon
Më mungon
Ngjyrat mbetën
dhe pse ti shkove
Përgjithmonë
Përgjithmonë
Dhe nëse ndihem në vetmi
Ti rikthehesh persëri
Edhe një herë
Edhe një herë
Të më duash dhe një herë
Unë të kërkojë në ëndërr
Unë të thërras në emër
Dhe nëse ndihem në vetmi
Ti rikthehesh përsëri
Edhe një herë
Edhe një herë
Të më duash dhe njëherë
Dhe nëse ndihem në vetmi
ti rikthehesh përsëri
Edhe një herë
Edhe një herë
Si një pikë shi
Në qiellin gri
Një zemër streku
Kërkonin sytë e mi


Ky tekst u dërgua nga Albanskenderajfan
Më Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet