A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Miriam Cani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  431
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Miriam Cani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Skena është shtëpia e saj e dytë dhe Miriam Cani është sprovuar me të që në moshë të vogël kur nisi kurset e para të këndimit, kërcimit dhe pianos. E angazhuar në shfaqje teatrale dhe aktivitete të ndryshme muzikore, ajo hodhi hapat e parë drejt një rrugëtimi që një ditë do t’i dhuronte adhurues të panumërt. Kur ishte vetëm 5 vjeç ajo u shpërngul për në Gjermani së bashku me prindërit dhe vëllain e saj. Përveç shkollës, Miriami mori mësime për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Bashkëshorte e

Alban Skënderaj

Ish-Anëtare e grupit

Preluders

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rosela Gjylbegu

Orinda Huta

Soni Malaj

Besa Kokëdhima

Anxhela Peristeri

Ronela Hajati

Elvana Gjata

Anjeza Shahini

Elsa Lila

Mariza Ikonomi


Tags: Mirjam Cani, Miriam Cani, Myriam, Preluders, Cami, Alban Skenderaj

Miriam Cani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019