A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Preluders

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Preluders është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. The Preluders were an all-female band from Germany, formed in 2003 during the third season of the international television talent show Popstars - Das Duell. Originally a quintet and later a quartet, the group eventually became a trio. After a relatively unsuccessful period since 2004 the three remaining girls disbanded amicably without any kind of media circus in fall 2006. The Preluders were formed in September 2003 in front of millions of viewe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Miriam Cani

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Culcha Candela

Teen Angels

Antique

Las Populares

Isa Tkm

Erreway

La Nueva Banda Timbiriche

Revolverheld

Upa Dance

Reik


Tags: Preluders, The Preluders, Miriam Cani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019