Më mbaj mend (për 1 muaj)


Miriam Cani - Bring The Rain

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bring The Rain".
3. Video është e këngës "Bring The Rain", por nuk këndohet nga Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miriam Cani - Bring The Rain  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

Komente

3 🔥

15/08/2014

2014-08-15T11:00:06+00:00I never should've left
burn it all down
miss you so much
I'm all tired out
wishin' your cloud never left my sky (ooo ooo)

Won't you drippin' in my head?
soaking through my jeans
baby bring the flood
come on back to me
I wanna feel the rush dive in so deep (ooo ooo)

I'm sorry, believe me
I wanna run when clouds come over
I'm open, I'm ready
come on in, come on in

CHORUS:
Bring the rain, let it fall
Gimme every drop
Don't you ever stop
I want it all
Bring the rain, let it go
I'm so caught up
I'm lookin' up for waterfall

Boy, I want you good
boy, I want you back
give me precipitation
like I never had
I don't want no shelter from this storm (ooo ooo)

I want your rain come and go
Don't care about sink and drown
Come on baby don't hold back

I'm sorry, believe me
I wanna run when clouds come over
I'm open, I'm ready
come on in, come on in

CHORUS:
Bring the rain, let it fall
Gimme every drop
Don't you ever stop
I want it all
Bring the rain, let it go
I'm so caught up
I'm lookin' up for waterfall

Come on bring it down on top of me
Come on bring it down on top of me
everything you got on top of me
come on bring the rain, come on bring the rain

I wanna walk through the rain
(come on bring the rain, come on bring the rain)
I wanna dance in the rain
(come on bring the rain, come on bring the rain)
it'll be the same, it'll be the same
If you feel the same
Just bring the rain

Baby just bring the rain...

CHORUS:
Bring the rain, let it fall
Gimme every drop
Don't you ever stop
I want it all
Bring the rain, let it go
I'm so caught up
I'm lookin' up for waterfall

Come on bring it down on top of me
Come on bring it down on top of me
everything you got on top of me
come on bring the rain, come on bring the rain

Rain rain rain rain....

Kartolina (3)

6
4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet