Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miril
  • Emri i Vërtetë:
  • Lirim Bllaca
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: hip-hop

Miril është këngëtar i njohur. Miril ose Lirim Bllaca filloi te merret me rap qysh ne femijeri dhe ndoqii hapat e Lamm'G Me te cilin ka shumicen e kengeve.

Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikojnë videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet