Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirjeta Mema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  150
BIOGRAFIA: Mirjeta Mema është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2008, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ishte Faji Yt Eshte Faji Im". Në Maj 2009, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Legjende Dashurie". Në Maj 2010, Mirjeta Mema merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Legjende Dashurie". Në Maj 2010, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Engjelli I Vdekjes". Në Qershor 2011, Mirjeta Mema merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Kot E Ke". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hanumshahe Morina

Mimoza Nelaj

Hava Bytyqi

Elida Bardhi

Tereza Pecani

Bardha Dernogllava

Elfete Sherifi

Drita Jetishi - Sahiti

Teuta Gashi

Shkurte Mustafa

Tags: Mirjeta Mema, Mirieta Mema, Mirjeta Memaj


Komente mbi këtë artist