Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mirsa Laci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Mirsa Laci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mirsa merret me muzike qe nga viti 2010 dhe eshte e angazhuar atje ku ka karaoke, sepse I pelqen kendimi live. Në Maj 2012, Mirsa Laci merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Bota Le Ta Marri Vesh", në bashkëpunim me Don Kleo. Më datë 4 Shkurt 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Ishte Faji Yt". Më datë 20 Prill 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Si Magnet", në bashkëpunim me KMC. Më datë 31 Gusht 2013, Mirsa Laci publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agertina Muca

Juna Manaj

Fabiola Agalliu

Dr.Nice

Doruntina Qamili (Dina)

Maria Duka

Kristela Gjoka

Samanta

Albina Xhons

Anisa Dervina

Tags: Mirsa Laci, Mirsa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet