Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa - Djaloshi Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djaloshi Im".
3. Video është e këngës "Djaloshi Im", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa - Djaloshi Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Teksti:

Mc Beka

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Këngë e albumit:

"Nuk E Di"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005

Komente

Asnjë Koment

11/11/2005

2005-11-10T23:00:00+00:00Me perkedhel me pasion
djaloshi im
edhe shpirtin ma pushon
ne perqafim
me puth ne balle me ledhaton
pa pushim
vetem me ty jam
djaloshi im

Une te dua (te dua)
sa here qe me shikon (shikon)
ti gjithmone do te jesh
enderr qe smbaron

Me ben te ndihem (te ndihem)
porsi nje princeshe
ti je princi
ti djaloshi im

(refreni)
Djaloshi im eshte
nje gezim ne zemren time
jeta sna shkon kot
se me mbush me dashuri
dhe ja ku jam sot
shume e lumtur pa dyshim
sepse e dua
vetem djaloshin tim

Me dashuri jeten ma shton
djaloshi im
edhe zemren pesh ma con
pa pushim
puthja jote me freskon
o shpirti im
gezohem qe jam me ty
djaloshi im

Buzen ta puth (ta puth)
se te dua (te dua)
shume te dua
je yll per mua
jeta ime (e ime)
shpirti im (shpirti ime)
te dashuroj
ti djaloshi im

(refreni)(2x)
Djaloshi im eshte
nje gezim ne zemren time
jeta s'na shkon kot
se me mbush me dashuri
dhe ja ku jam sot
shume e lumtur pa dyshim
sepse e dua...
vetem djaloshin tim...!


Ky tekst u dërgua nga  valbona   Annonim
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet