Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Mos U Fsheh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

pse kac shum ti provon
mos u mundo gabon
syt e mi te shohin kudo ce ti shkoon
pse e bon kete pun shpetim kjo nuk ka
e ben ti veten ne fytyr shuplak me te ra
e qeshin per rreth ta bejn me gisht
me nje flakaresh perfundon si zakonisht
e pra ti mos harro nga un mos u fsheh ik
ti mos gabo se te ze ti em njeh ..........

ref 2x

mos u fsheh ti se vend askund nuk kee
po ta them ty e di se i marre nuk je
mos u fshe ti e vogel eshte kjo bote
se do te gjej ty dhe tani kjo tjet loje

pse duhet te jet kshtu
dua ta di pse
kur me ke mua cfar te duhen dy a tre
me thua ce jam une e vetmja zemer
pse genjen keshtu kur te zura me tjeter femen
si do ta shpjegosh me verteto ti mua
kend do ta mashtrosh ti me genjeshtra ce mi thua e pra ti mos haro nga une mos u mshef hik ti mos gabo se te ze ti me njeh

ref4x

mos u fsheh ti se vend askund nuk kee
po ta them ty ,e di se i marre nuk je
mos u fsheh ti e vogel eshte kjo bote
se do te gjej ty dhe tani kjo tjete loje


Ky tekst u dërgua nga  KaltrinaMirsa Kerceli
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Mc Beka
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Mirsa - Mos U Fsheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Fsheh".
3. Video është e këngës "Mos U Fsheh", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0