Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli - Gabova (Feat. Chipsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

mirsa:
tani ti me trego trego trego hëëëëm
se sa me doooooooooooo

mos me prit ne deren teeendeeee
mos me prit qe te trokaas
mos mendo me as 1 her
per muuuaaaa
mos mendo se prap do te theras

besi chipsi:
e di qe tash osht von per gjithqka
e di qe mke harru
e di qe nuk e meritova ket qe ma bere mu
e di qe koha i sheron plaget
por smundem met haru
e di qe osht e njejt nese pa ty mendoj
me jetu...
se shum fjal e shum premtime qe mi thoje
ishin te kota kur me thoje se me doje
me thoje me fjal te plota
e ti engjell i vertet dikur ishe per mu
mendoja se nuk mjafton vetem fjala te du
e bera shum probleme vete qe t´jem me ty
sepse s´desha te ta shof as 1pik lot ne sy
por ti kur se kutove mendove se flisja kot
tani qe te2 ket flliqsi po e lajm melot
mirsa:
te dua vetem tyyy hooohoooo
dhe s´dua tjem vetem me tyyyy
dhe tani e kuptova
se vetem ty te duuuu
GABOVA por me fal ti muuuu

mirsa:
Ilove yu baby i love you i love you
so much more i love you baby i love
you...chipsi: I Love to baby..


Ky tekst u dërgua nga Somarg-gMirsa Kerceli
Featuring: Chipsi
Publikimi: 27/05/2012


Mirsa Kerceli - Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabova".
3. Video është e këngës "Gabova", por nuk këndohet nga Mirsa Kerceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0