Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa Kerceli & Armend Shabani - I, E Dashuruar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I, E Dashuruar".
3. Video është e këngës "I, E Dashuruar", por nuk këndohet nga Mirsa Kerceli & Armend Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa Kerceli & Armend Shabani - I, E Dashuruar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Ohh, Sa Vere E Nxeht (Top Hite Albatrade)"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Armend Shabani

14/12/2009

2009-12-13T23:00:00+00:00Armendi:

Sonte nuk e di ?!..
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu ?!..
Apo në dhimbjet e miaaa ?!..

Mirsa:

Ende nuk e di !! ..
Ti a ke adres...
Apo ndoshta jam..
Ende e pa shpresss...

REF : 2x

I/E dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruarrr
Nuk ke ka ja mban
I imi je
Te kam robëruar.

Mirsa:

Sonte nuk e di ?!..
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu ?!..
Apo në dhimbjet e mia ?!..

Armendi:

Ende nuk e di
-[jo nuk e di]
Ti e ke adres
-[a ke adres] ?..
Apo ndoshta jam,
Ende i pa shpres...

REF : 2x

I/E dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
I imi je
Të kam robruar.

Mirsa & Armendi :

I dashuruar jam ne ty
Shume i dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja/i imi je
Te kam robruar.


Ky tekst u dërgua nga Somarg-g   BesJonNa   ek123
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet