TEKSTESHQIP

Mirsa Kerceli
Gabova
Lyrics
(Feat. Chipsi)

mirsa:
tani ti me trego trego trego hëëëëm
se sa me doooooooooooo

mos me prit ne deren teeendeeee
mos me prit qe te trokaas
mos mendo me as 1 her
per muuuaaaa
mos mendo se prap do te theras

besi chipsi:
e di qe tash osht von per gjithqka
e di qe mke harru
e di qe nuk e meritova ket qe ma bere mu
e di qe koha i sheron plaget
por smundem met haru
e di qe osht e njejt nese pa ty mendoj
me jetu...
se shum fjal e shum premtime qe mi thoje
ishin te kota kur me thoje se me doje
me thoje me fjal te plota
e ti engjell i vertet dikur ishe per mu
mendoja se nuk mjafton vetem fjala te du
e bera shum probleme vete qe t´jem me ty
sepse s´desha te ta shof as 1pik lot ne sy
por ti kur se kutove mendove se flisja kot
tani qe te2 ket flliqsi po e lajm melot
mirsa:
te dua vetem tyyy hooohoooo
dhe s´dua tjem vetem me tyyyy
dhe tani e kuptova
se vetem ty te duuuu
GABOVA por me fal ti muuuu

mirsa:
Ilove yu baby i love you i love you
so much more i love you baby i love
you...chipsi: I Love to baby..

DËRGOI: