Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Laci

Mirsa Laci
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: pop

Mirsa Laci është këngëtare e njohur. Mirsa merret me muzike qe nga viti 2010 dhe eshte e angazhuar atje ku ka karaoke, sepse I pelqen kendimi live.

Në Maj 2012, Mirsa Laci merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Bota Le Ta Marri Vesh", në bashkëpunim me Don Kleo.

Më datë 4 Shkurt 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Ishte Faji Yt".

Më datë 20 Prill 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Si Magnet", në bashkëpunim me KMC.

Më datë 31 Gusht 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Live Your Life". Videoklipi u prodhua nga Gold Productions.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0