A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mirsa Laci - Si Magnet  (Feat. KMC)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/04/2013

2013-04-20T09:59:27

Featuring

KMC


Intro : hejjjj K K KMC .... Mirsaaaaa

MIRSA :
pordukti i ri , fjal po degjoj
po komentojn thojn , oooooo
sdua tja di , lart po shoh
ktu ka magji , boj o oj
ti po e shikon , beati po eksplodon
nuk e kupton , je ber monoton
ti po e shikon , beati po eksplodon
te them ndal , ky esht evolucion

rref : 2x
ska me koh te humbas , mekanizem perfekt
kudo qe un shkoj , terheq si magnet

KMC :
duhet me dit , kush esht i pari ne ket beat
skan ca me thon , gjo per flow dhe lyric
ndryshon taktika nga praktika , okejjjjjj
tjap msim me laps e leter , un jam profesori ktej
electro style , jam electron i lir
that's my name underground
street street call me KMC ... HEYYYYY

MIRSA :
ti po e shikon , beati po eksplodon
nuk e kupton , je ber monoton
ti po e shikon , beati po eksplodon
te them ndal , ky esht evolucion

rref : 2x
ska me koh te humbas , mekanizem perfekt
kudo qe un shkoj , terheq si magnet


Ky tekst u dërgua nga  KmcCapo1Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019