A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mishela Rapo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Mishela Rapo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Vazhdon Liceun artistik “Jordan Misja”, per Kitarë. Në Qershor 2010, merr pjesë në Festivalin e 48- të mbarëkombëtar te fëmijëve Shkodër. Fituese e Çmimit “Debutuesja me e mire” në festival, me këngën "Jemi një, s’jemi dy", teksti Arben Duka, muzika dhe orkestrimi Klodian Qafoku. Në Shkurt-Qershor 2011 Konkurente tek Gjeniu i vogel 4, Tv Klan, ku renditet e 6-ta ndër 20 finalistë. Interpreton live ne skenen e TV Klan kenget si: "Ta fala zem...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Artemisa Mithi

Pamela Kovaçi

Vjollca Osmani

Anida Llanaj

Vanesa Sono

Irena Metalla

Jona Pepkolaj

Desara Smakaj

Arsinda

Xhesika Polo


Tags: Mishela Rapo, Mishel

Mishela Rapo në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë