TEKSTESHQIP

Mishel
Mama
Lyrics

Mama oh mama
Pse qan? Ketu me ke
Mos u mbyte ne lotin tend rreke
une vetem nuk te le

Me shenja qe s'kane ikur
e bukur prap ti je
me zerin tend te grisur
me i embli permbi dhe
e strukur ti nga frika
e trembur ti nga dita
sot ti fol dhe vetes mos ju fsheh

REF.
Jo, MAMA, MAMA oh MAMA
Jo, ti koken mos e kthe
MAMA, oh MAMA, oh MAMA
Jo, ti vetem jo nuk je
(Mama, mama, mama)
Jo, te kthehet mos e le
(Mama, mama, mama)
Jo, Jo, je mama ime je

Keshtu t'te shoh nuk dua
ti lotin jepma mua
ta mbaj ne syrin tim
nuk dua ta mendoj
dikush t'te lendoj
per ty e jap dhe jeten qe me dhe

REF.
MAMA, MAMA oh MAMA
Jo, ti koken mos e kthe
MAMA, oh MAMA, oh MAMA
Jo, ti vetem jo nuk je
Mama, mama, mama
Jo, ti koken mos e kthe
Mama, mama, mama
je mama ime je

DËRGOI: