A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Misterioz

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Misterioz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, Misterioz marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Misterioze". Në Qershor 2005, Misterioz marrin pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Ti Kerkon Rikthim". Më datë 11 Korrik 2007, Arta Grajqevci publikojnë videoklipin "Qik Pa Sherr", në bashkëpunim me Misterioz. Më datë 3 Dhjetor 2008, Misterioz publikojnë videoklipin "Prishtina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Forty Oz

Free Mc's

Zinxhirt

E7

Hija E Jetes

WNC

Ritmi I Rruges

E'7

Eki-Nox

NR


Tags: Misterioz, Grupi Misterioz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019