Më mbaj mend (për 1 muaj)

Misterioz - Instrumental  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vetëm Ritëm"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2005

2005-12-03T00:59:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Instrumental" kënduar nga Misterioz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Misterioz i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Misterioz:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet