Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mistiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Atin Algjoni
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mistiku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai nisi karrieren e tij muzikore ne vitin 2009, se bashku me 4 pjestar te tjere nen emrin e Grupit TmB, ku themeluesit kryesore ishin Mistiku bashke me Panikun Tmb. Karriera e tij vazhdon me disa kenge ti cilat te parat u punuan ne Anorit records duke vazhduar te tjerat ne sudion e tij aktuale MagicRecords. Më datë 1 Korrik 2014, Mistiku publikon videoklipin "Pergjithmon Bashke", në bashkëpunim me Paniku Tmb. Më datë 16 Korrik 2015, Mistiku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Krijel Flexy

Ex Wolf

I2rejt

Blake

Kauzza

Kia

Fajt

Matolale

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Tags: Mistiku, Atin Algjoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet