TEKSTESHQIP

Mistiku
U Harrum
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Harrum" kënduar nga Mistiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u paraqit i punuar mjaft këndshëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 20 Janar 2018.