TEKSTESHQIP

Mistiku
Mori Fund
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mori Fund" kënduar nga Mistiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, krijimi muzikor vjen tek ne i kompletuar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 30 Prill 2018.