Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mithat Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
 • Vendlindja:
 • Pejë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 58 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mithat Sadiku është një autor këngësh shumë i njohur. Mithati ka lindur në Pejë. Aty edhe ka "vdekur"... edhe pse ende shkruan e vepron. Aktualisht është i angazhuar si IT në një kompani publike dhe ligjeron kurse të avansuara të kompjuterëve dhe të rrjeteve si CISCO - IT Essentials, CCNA dhe ECDL. Nuk ka lindur si tekstshkrues por si njeri … ashtu edhe është munduar të jetojë deri në frymën e tij të fundit. (Logoja e Mithatit është – “tekstshkrues apo poet jemi të gjithë, por dikush shkruan e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Kaçinari

Arianit Palaj

Bini Nebihu

Palokë Kurti

Adrian Hila

Florent Boshnjaku

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Olti Curri

Hajg Zaharjan

Tags: Mithat Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet