Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

MMG Babloki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
MMG Babloki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dora

J.B.

Underground Mc

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Gjaksori

Floriant Salihu (Flow)

The Rose

Unix


Tags: Mmg Babloki

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet