Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Modal është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Gusht 2019, Modal publikon videoklipin "Suksesi", në bashkëpunim me Nesty....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

Dashoni

Dora

A Link

Ralien

Leksy

MMG Babloki

Underground Mc

Don M1no

Natra

Tags: Modal


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet