A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Mody është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Edmond. Ka emigruar i vogel per ne Angli ku jeton dhe sot. Ka filluar te merret me rrep qe ne 2010 me kengen pisat ku nofken e ka pas m-k ne bashkepunim me flamer, mc don, artz nga labeli i act gang dhe varrosi nga grupi OTR. Ka qene pjesetar i bandes ACT gang, e cila ne ate kohe ka pasur marredhenie te mira me grupin me te mire te rrepit ne ditete e sotme OTR. ACT gang ishte nje nga bandat me te degjuara te Harrow barrouh, n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Varrosi

Stealth

JR

Lil Koli

Vinz

Ace

Ziso

Ibra-G

Tidra

Leuname


Tags: Mody

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019